Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Használt-e már valaki autóban...

Használt-e már valaki autóban fáradtság érzékelő kamerát (60 e Ft) vagy fáradtság jelző gyűrűt (pl Bose) és milyen a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ez utóbbi olyan gyűrű, amely méri a szervezet funkcióit és öt perccel azelőtt jelez, hogy fáradt leszel. Kösz, de 200 e Ft. Az azért sok egy kicsit, bár olcsóbb, mint ha összetöri az ember a kocsiját. Kösz.

#Fáradtságfigyelő
2017. márc. 11. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Orbitális parasztvakításnak tűnik.
2017. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Öhm nem tudod hogy mikor vagy kimerülve vagy mi?
2018. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak olyan emberek, akik nem tudják uralni ezt, még vezetés közben sem.

Hasonló lehet, mint amikor TV-nézés közben én sem tudom uralni, hogy ki kell kapcsolni a rendszert, mielőtt még elalszom. De ezt megtudtam oldani, hogy leáll a számítógép stb. a nézett film, illetve sorozatepizód után.

A vezetés viszont engem teljesen éberen tart, az más téma. De azért belegondoltam, hogy milyen lehet, ha valaki azon is úgy alszik el, mint én a TV-n. (Attól még nem tolerálható természetesen.)

2018. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!