Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Minőségi videóklipet forgatni...

Minőségi videóklipet forgatni kértem hogy segítsen egy barátom,26 ezer forintért vállalja, profi gépe van meg ért is hozzá Megérné annyit fizetni neki?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Tisztában vagy a "megéri" ige jelentésével?


Nekem nyilván nem érné meg, mert nincs szükségem minőségi videoklipre.


Az AC/DC-nek biztosan megérné, mert ennyiért szerintem még a telefont sem veszik fel azok, akik most készítik a minőségi videoklipjeiket.


Hogy neked megéri-e, azt csak te tudod.


De állj neki kicsit számolgatni: mennyi ideje lesz benne a barátodnak? Előkészítés, terepmunka, vágás, stb. Nem két perc.

2017. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vállaltam volna el a barátod helyébe 26 ezer forintért, még haveri alapon sem.
2017. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Profi gépe amúgy is lenne, nem miattad vette.

Hacsak nem profi videós, profi a vágásban, nem éri meg sokat fizetni érte. Ha 1-2 órás "meló", akkor max. ötezret adnék ezért. Ha a video készítésében is profi, nem tíz perces a felvétel, hanem legalább egy órás, és még utómunkálatokat is végez, akkor megérheti

2017. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pár hónapja a kazánszerelő kis méretű gázkazánom karbantartását végezte. Csak kisöpörte besprézte. Én adtam neki vödröt meg létrát ....

fél óráért kért 10 ezret


Csak azon múlik hogy tényleg profi e csávó

2017. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz megítélni. Egyből pl. az, hogy profi gépe van, egy laikus számára jelentheti azt is, hogy van egy belépő tükörreflexese egy 18-55-össel.


Tehát a következő kérdések merülnek fel:

- van-e szakmai háttere, napi megélhetés-e neki a videózás?

- te is azt a minőséget kapnád, amivel a többi ügyfelét is kiszolgálja?

- van már forgatókönyv, esetleg egy kiinduló ötlet? Lehet kreatívat alkotni fél óra forgatás, fél óra utómunka során is, de több hétig is el lehet szöszölni vele. A kettő nyilván nem ugyanaz a tarifa.


A válaszoktól függően ez tehát lehet egy baromi jó üzlet, meg full lehúzás is. Azt azért hozzáteszem, hogy személy szerint egy pár órás forgatásért közeli ismerőstől nem kérnék pénzt, legfeljebb akkor, ha kell pluszban venni valamit.

2017. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!