Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Profi fényképésznek jó kezdő...

Profi fényképésznek jó kezdő kameraként a Nikon D3400?

Figyelt kérdés
Ez az amit kinéztem, de nem tudom, jó-e. Most kezdeném hobbi szinten a fotózást, de szeretném ha később profi fotós lehetnék. Ez kezdésnek jó? Illetve valószínűleg hülyeséget kérdezek, de ugye cserélhető az objektíve? Gondolom igen de nem vagyok benne biztos...

2017. ápr. 18. 10:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy az miért baj neked, hogy fotós szeretnék lenni? Nyilván senki sem úgy születik, hogy rögtön van egy szuper gépe, és profi mindenben.
2017. ápr. 18. 10:37
 2/7 acelsziv ***** válasza:

Ha még olyan bitang kezdő vagy, akkor inkább nyiss bridge géppel. Egyszerűbb használni és az alapokhoz jó.

Profi.... Te még attól fényévekre vagy és profiként ne is ebben gondolkodj. Ahogy fejlődsz úgyis ki fogod nőni a gépeid adta lehetőséget és cserélni fogod őket.

2017. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, cserélhető objektíves a kiszemelt váz. Emellett gyakorlatilag bármelyik belépő DSLR-t választhatod, hosszú évekig fogsz vele fotózni, mire egyáltalán szükségét éreznéd annak, hogy lecseréld egy profibb vázra. Sőt, a váz cseréje nagyjából a legutolsó a sorban, befektetni inkább objektívbe és egyéb kiegészítőkbe fogsz a későbbiekben.
2017. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De úgy tudom hogy a bridge gépeknek nem lehet cserélni az objektumát? Akkor meg minek vegyem meg? Az objektum adja a kép felét.
2017. ápr. 18. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Te most trollkodsz vagy tényleg ennyire mulatságos vagy?



Amúgy vegyél egy kezdő gépet mert mire profi leszel addigra az a gép amit most veszel régen elavult lesz.


Meg majd látni fogod hogy ahhoz sokkal tutibb gép kell mint amit most meg tudsz venni

2017. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Látom a válasz töröltetés megy, az önkritika kevésbé.
2017. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 acelsziv ***** válasza:

Mi volna ha előbb tanulnál aztán okoskodnál?

Egy jó gép fontos, de ha csapnivaló fotós vagy aki képtelen egy képet megkomponálni vagy nem látja át a fotózási szöget, a fényviszonyok jelentőségét akkor egy D5 -össel sem lősz jobb képet, mint más egy telefonnal.

2017. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!