Kedvenc teleobjektívetek?

Figyelt kérdés
Canon (1100d) gépemhez keresek egy teleobjektívet, ami valamilyen szinten makrózásra is jó. A keret nem túl nagy (20-30 ezer forint), tehát az elvárásaim se azok, de szeretném a legjobb ár-érték arányú objektívet megtalálni, ezért érdekel a véleményetek! :) Használtan is jó! Főként állatok fotózására kellene. Madarak, őzek, szarvasok... És kisebb termetűekre is mint például békák, gyíkok, csigák... A mostani 18-55mm kitobim egyikre se nagyon alkalmas. :) Minden véleményt/tapasztalatot szívesen fogadok!

2017. ápr. 24. 19:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanerre a vázra a már említett 70-300 EF IS USM van, én szeretem, az USM motor pedig tényleg nagyon gyors, szerintem igen praktikus makróhoz.

4 éve 100 ezerért vettem akciósan, de azóta is láttam 150 ezerért is.



Hát igen, esetleg használtan... :(

2017. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az EF 70-300-as megéri azt az árat. Használtan se adják 80 alatt szerintem. 200 mm-ig jó a minősége.

Apró kiegészítés USM-ből kétféle van, egyesek csak a ring USM-et tartják USM-nek, ez meg nem az. De azért elég gyors.

Csak ennek semmi köze nincs egy 30 eFt-os kerethez.

2017. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
allphotolens weboldalon szét kell nézni, és amelyik megtetszik rákeresni tesztoldalakon, majd megnézni az árát. De hogy AF-os objektívet ami értelmes nem fogsz kapni 30 ezer alatt csak valami régit az is biztos.
2017. ápr. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha jó minőséget akarsz kicsit feljebb kell csúszni, 80 ezerért már be lehet szerezni egy 55-250mm es canon is stm obit, ami tökéletes folytatása a kit obinak. Én nagyon meg vagyok vele elégedve :)
2017. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!