Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, komolyabban elkezdett érdekelni a fényképezés és most egy digitális fényképezőm van amit le szeretnék cserélni egy tükörreflexesre, ti milyen belépő fényképezőgépet ajánlanátok a tükörreflexes fényképezőgépek világába?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nehéz válasz: belépőt. Canon 1200d, 1300d, 700d, Nikon D3200,D3400 stb... Pentax K5, tele van velük a net.
2017. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, úgy érted, hogy nem digitális gépet akarsz...?
2017. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor egy filmes gépet akarsz, ami tükrös? Ha ez a helyzet, akkor vegyél egy Zenitet. Javaslom az e, a 12(XP), 11 modelleket. Olcsók, nem olyan öregek, szóval talán kisebb eséllyel esnek szét (Én beszélek a 60 éves Zorki-C-mel...). A fotózásba pedig bele lehet tanulni ezekkel a gépekkel... Főleg, ha nem használsz fénymérőt.

És ha digitális tükrös gépre gondoltál, akkor belépő DSLR-t javasolnék kit optikával. Nem olyan drágák, és produkálnak egy korrekt képminőséget.


Remélem tudtam segíteni!

(Ha van plusz kérdésed, írhatsz privátot nyugodtan...)

2017. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg filmesen a legjobb tanulni.

#3: zorkij c? Ha jól tudom a c szovjet haditudósítói változat volt.

2017. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


3-as vagyok. A "C" elnevezés a vakuszinkron csatlakozóra utal. Az első Zorki, ami csak "Zorki" néven futott nem tudott még ilyet. Aztán jött a "C", azon már volt vakuszinkron csatlakozó. És a "2C" már a vakuszinkron csatlakozó mellett már időzítővel is rendelkezett. És igen, most a Zorki-C-vel fotózom, egy Ilford Pan 400-as film van benne...

2017. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!