Nikon D5300 vagy Canon eos 700d? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig egy (régebbi) Panasonic géppel fotóztam hobbi szinten. Viszon ugy döntöttem hogy mostmár beruházok egy (számomra)komolyabb DSLR-t. Ezt a két gépet néztem 18-55 esetleg 18-105-ös obival. Tudom hogy rengeteg mulik az obin de tapasztalatot, ajánlást szeretnék kérni a két géppel kapcsolatban! köszönöm:)

2017. máj. 10. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Itt minden lényeges le van írva:

[link]

2017. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Addig tanulj a fotózásról, a fotózás alapjairól, a fényképezőgépek működéséről amíg nem tudod, hogy mire van szükséged ahhoz, amit fényképezni szeretnél. Mondhatjuk mi itt, hogy az egyik vagy a másik jobb, vagy megnézhetsz ezer tesztet amiben leírják, hogy adott szempontok szerint mennyire jó egyik és mennyire a másik, de azt, hogy Neked melyik szempontok fontosak csak Te tudhatod megítélni és kár másoktól elvárni, hogy levegyék ezt a terhet a válladról.
2017. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Canont vennék, vannak olcsó, jó fixek rá, és régi manuális obikat iy pehet rajta használni átalakítóval. Azonban ha ilyenekre nincs igényed, jobb a Nikon.
2017. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!