Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet javasol...

Milyen fényképezőgépet javasoltok?

Figyelt kérdés
100-150 ezer a keret. Javaslatok, tapasztalatok? Melyik éri meg, melyik az ami nem annyira? Hobbi fotózásra kellene. Előre is köszi szépen!

2017. máj. 2. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Hobbira szerintem egy prémium kompakt, jobb bridge megfelelhet. (aminek 1"legalább az érzékelője) Ha teljesen kezdő vagy és szeretsz képeket komponálni, de nem igazán a beállításokkal bajlódsz, vagy ha már azokkal is ismerkednél akkor ezek jók lehetnek ennyi kerettel. Aki minnél kreatívabb képeket szeretne annak meg milc vagy dslr. A jobb minőségű kompaktokba és bridgekben az a jobb, hogy az árban egy jobb objektív is benne van- persze nem tudod cserélni ez nagy hátrány. De rengeteg ember aki egy kitben veszi a tükrösét egész élete alatt nem vesz rá másik objektívet- de legalább tudott vele menőzni...

Neked személyesen ennyi infóból nem tudok konkrét típust írni, ha esetleg többet leírnál akkor talán.

2017. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából régebb óta fotózom. Van egy Lumix fz 50-em. Ezzel tökéletesen elvoltam, de már nagyon régi nem nagyon lehet használni sajnos.. Ezt szeretném lecserélni. DSLR fényképezőgépekben gondolkoztam eddig. Ezek nagyon megtetszettek. Mondjuk eddig csak két félét próbáltam egy nikon d3200-t és egy canon 500d-t. Milc fényképezőkről nem sokat tudok sajnos.
2017. máj. 3. 00:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha az FZ-50 tetszett, akkor tudom ajánlani az FZ-200-at. Nekem ilyen van, szép képeket készít, nagy a zoom tartománya és -ez nagy szó! - a TELJES zoom tartományban 2.8-as a fényereje! Van rajta vakupapucs, kihajtható az LCD, tudsz rá szűrőt tenni és legalább 400 képet bír egy akksival.

Hobbi szintre tökéletes.

2017. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a DSLR-rel az a gond hogy kell makd hozzá plusz objektív és akkor pillanatok alatt 300ezer felett vagy ha meg megveszed a LUMIX 1"-os bridge-ét akkor 200ezerből.
2017. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A milcekről is jót tudok mondani neked, de azt gond, hogy ebből a keretből se az se a dslr nem jön ki (újonnan), csak kit objektívvel. Azok meg nem a legjobbak. /Később a milchez még drágább, a tükrösökhöz olcsóbb/
2017. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackJack923 válasza:
Én kb fél éve voltam nagyjából ugyanebben a cipőben és beleugrottam egy Canon 100D + 18-55 IS STM kit-be, nem bántam meg egyáltalán, bár a napokban váltok majd objektívet. Viszont ha tanácsolhatok valamit, akkor nézz körül a használt DSLR-ek között (már ha erre a fajtára esik a választás), sokkal olcsóbban ki fogsz jönni és amennyire észrevettem a tulajok vigyáznak a masináikra és kiegészítőkre is.
2017. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen a válaszokat!
2017. máj. 4. 10:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Ennyibe van Canon eos 100d, talán ami zavaró vagy számodra lehet, hogy jobb, az az, hogy a váz mérete kisebb, mint pl egy 700d-nek.

Vagy ilyen árba van Nikon d3300-as.

Ezek kb 130.000ft-ba lehetnek 18-55 kitbe

2017. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2017. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nikon D7000, Nikon 18-105mm


Ha videózni is szeretnél akkor egy

Canon 60D, Canon 18-135mm

2018. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!