Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Venni szeretnék egy kamerát....

Venni szeretnék egy kamerát. Ezt néztem ki Sony HVR-HD1000E Valaki tud mondani róla valamit?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy kazetás de amit felveszek azt valahogy fel tudom tölteni számítógépre? Ilyenekre lennék kíváncsi. Párom szeretne youtube-ra videót tölteni,ez a kamera alkalmas erre?

Vagy tudtok olyan kamerát mondani ami nem túl drága és pont megfelelő erre a célra? Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. jún. 4. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos kell amatőr youtube-videókhoz ezer eurós kamera?
2017. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Csak 16 ezer forint

Ha nem hiszed néz utána

2017. jún. 4. 13:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Igazán? Én kérek elnézést. Azért megmutatnád, te hol találsz ennyiért?
2017. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy másfél évvel ezelőtt több mint 400ezer volt. De ma már csak: [link]
2017. jún. 4. 14:14
 5/13 A kérdező kommentje:

Gondolom ez olyan mint a telefonoknál,naprol napra jönnek az újak és ezáltal megy lejjebb az értéke.

De jó lenne tudni hogy kazetás vagy sem. Most láttam egy leírásban hogy memóriakártyás.

Szóval jó lenne tudni többet róla

2017. jún. 4. 14:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Kazettás, de digitálisan rögzít rá. Lehet hozzá kapni kiegészítőt, amivel memóriakártyára tud rögzíteni.


Tizenhatezerért védőburkolatot lehet rá kapni, az olvasás gondolom nem az erősséged.

2017. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jujj köszi. Bár elég hülyén írták ki,mert kamerát ütöttem be és azt dobta ki meg a termék leírás is ott van.Na mind1 azért köszi
2017. jún. 4. 16:47
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudsz ajánlani akkor valamilyet ami arra célra megfelelő lenne?
2017. jún. 4. 16:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk, milyen célról beszélsz... Az, hogy szeretne youtube-ra videót feltölteni, nem cél. Arra a mobiltelefon is bőven elég. Vagy egy webcam. Vagy bármi.
2017. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Amit linkeltél, az nem kamera hanem esővédő huzat :D YOutube-ra teljesen alkalmas, esküvőznek elsősorban ezzel a típussal, de helyi tv-k is használják. Mini DV szalagra dolgozik. Amit hallottam róla többektől is régebben, hogy ez egy sima kis kamera nagy köntösbe öltöztetve. Anno a Pana is csinált ilyet, hogy az 1CCD-s kiskamerát vállasként adta ki, persze jóval magasabb áron. Amit én hiányolok róla, a vario gyűrű.
2017. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!