Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z5 Premiumról...

Sony Xperia Z5 Premiumról tudnátok nekem mondani véleményt?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy Z2-m egy kis ideig, de nem igazán vált be, így megváltam tőle. Csinált érdekes dolgokat. Elkezdett besárgulni a kijelző, nem tudtam rajta szoftvert frissíteni, hibás szoftverfrissítés után már be se kapcsolt. A kijelzője se volt valami szép. Z5 is csinál ilyen okosságokat, vagy az már megbízható? És annak a kijelzője milyen? Mert ugye 4K-s ami elég nagy szó.
2016. aug. 10. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

4k halál felesleges rajta, jobban leterheli, a hardverét, és marhára forrosodik. A 4k-t meg nem érzed át amugyse egy olyan kis kijelzőn.


Összeségileg egy döcögő z5, de legalább lehet menőzni, hogy wáá 4k-s kijelző.

2016. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú az előző nagyon Sony ellenes.


Amúgy csak a Z5 Prémiumnak van 4K kijelzője.


Biztos vagyok benne hogy a saját hülyeséget miatt nem tudtál frissíteni Z2-n amúgy.

Le merném fogadni hogy megszakítottad a frissítést, na akkor nem kell csodálkozni.. Amúgy meg a Sony telefonokat a legegyszerűbb újratenni, mert ott van a Sony PCcompanion.


A Z5 meg nem döcögős telefon, szerintem nagyon jó, az egy dolog ami nekem nem tetszik benne a 3GB ram, miközben a vetélytársaiban már 4 van.

2016. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van annyi eszem, hogy nem húzom ki a kábelt a telefonból, miközben frissítem. Csináltam már jópárszor hasonlót. Többszöri próbálkozásra is hibát írt ki a szoftver javítás. Utána a bootolásnál tovább nem jutott a telefon, de azt is megcsináltam egy új ROM-al. Szóval nem én vagyok hülye hozzá, hanem a telefonnal nem volt oké minden.
2016. aug. 10. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:

2#


Nem vagyok sony ellenes.


És nem a z5 döcög, hanem a z5 prémium olyan mintha egy döcögős z5 lenne. Tudjunk már szöveget értelmezni kérlek..


Z5-tel nincs semmi baj, max a kamera ami nem vmi jó.

2016. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!