Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mire figyeljek, hogyha dslr-t...

Mire figyeljek, hogyha dslr-t akarok venni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje szeretnék egy dslr-t, mert szeretek fotózni, de eddig csak a telefonommal tudtam, és most úgy vagyok vele, hogy nyáron beszerzek egyet, viszont nem tudom, hogy mire figyeljek, milyet vegyek stb.. Eddig a Canon 700d-n illetve a Nikon d3300-on gondolkodtam, viszont jobban hajlok a Canon felé. Egy Canon EOS 700D, 18-55mm IS STM kittel kezdésnek jó?
2017. jún. 8. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez a Canon 700D Nikon D3100/3300 már lassan olyan mint régen a Zenit meg a Smena 8... 10 év múlva annyi lesz a digitális piacokon mint a szemét.
2017. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg egy Canon T6? Azon is gondolkodtam már.
2017. jún. 8. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is inkább a Canont ajánlom. Teljesen jó kezdésnek.
2017. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként meg tökmindegy melyiket veszed, árban majdnem ugyanannyi, ugyanazt tudják, de legalább a Canon-hoz használhatóak az m42 objektívek átalakítóval, és el lehet bohóckodni velük.
2017. jún. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk bontott csomagolású gépet ne vegyél meg mert ha kivették a dobozból nem tudhatod hogy mi történt vele.
2017. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!