Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire figyeljek ha használtan...

Mire figyeljek ha használtan akarok venni Samsung S6Edge-t?

Figyelt kérdés
Mivel tudnak becsapni esetleg stb?

2017. márc. 15. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj hogy ne verjenek át.

Erre számos lehetőség adódik, teljesen kivédeni lehetetlen, így alapvetően benne van a pakliban hogy pórul fogsz járni.

Meg lehet oldani azt, ha az eladó is benne van, hogy a készülék papírjaival a szolgáltató személyes ügyfélszolgálatán lekérdezi hogy a készüléket terheli-e valamilyen tartozás. Ha ott kiderül hogy csontra ki van fizetve, az jó. De egy kollégám járt úgy, szépen mindent lecsekkolt ahogy kell, majd mégis 3 hónap múlva letiltották a telefont. Kiderült hogy nem tudom hogyan, de az ipse vette egy telót a boltból, meg egy hamisat akárhonnan. Ne kérdezd hogy , de a bolti teló megkapta a hamis IMEI-t, és fordítva. A papírok hivatalosak, a teló szép fényes, mindenki örült a vásárláskor. Hiába volt hivatalos adásvételi, hiába volt feljelentés, az ügy ment a süllyesztőbe.

Szóval ha egy mód van rá, ne vegyél drága használt holmit. Esetleg olyan hivatalos helyről és szerződéssel, amiben az van leírva hogy bármilyen sumákért ők tartják a hátukat. Egyéb esetben mehetsz a sóhivatalba.

2017. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minek venni ócska telefont? Én kinából hozattam , elmult egy éves és tökéletes. Kb felébe, harmadába került mint itthon , a hasonló tudású.
2017. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!