Hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Ma este rendeltem az extreme digital oldalról egy Panasonic kamerát,de rá 5 percre töröltem a rendelést,emailt is kaptam hogy törölve lett.Akkor ez most végleges,mert meggondoltam magam és nem kell a termék.? Vagy egyebet is kell tennem ,pl.irni nekik vagy valami ilyesmi...?A segítséget előre is köszönöm nektek.

2017. jún. 12. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg holnap délelőtt telefonálj nekik.
2017. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,de akkor az mit jelent,hogy törölték a rendelést?Az oldalon azt írja hogy lehet szerkeszteni meg törölni egy bizonyos rendelést.A terméket nem kaptam meg,tehát nem küldöm vissza vagy ilyesmi...még el sem kell hozzák..ezért kérdem,remélem nem lesz gond ebből...Holnap talán írok nekik egy emailt... Köszönöm a válaszodat.
2017. jún. 12. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kaptál e-mail-t arról, hogy törölve lett akkor annyi!


Mentsd el az e-mailt csinálj róla másolatot!


Ha ennek ellenére kiküldik az ő bajuk nem rád tartozik. Nem veszed át és kész.

De az edigitalnál amúgy van visszavásárlás a bontatlan csomagra tehát ha nem veszed át akkor úgy jártak és kész!


De nem ajánlom az edigitált! Simán átbsznak használt/bontott cuccokkal. Keress másik áruházat!

2017. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,azért mondtam vissza a termékét mert nem olvastam túl jókat róla,csak a hülye fejemmel elsiettem,és előbb rendeltem ,s csak aztán olvastam róla,de nem gond ebbôl tanultam.

Köszi a választ.Akkor nem kell semmit írni nekik....

2017. jún. 13. 06:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Kaptál egy emailt, miszerint a rendelés törölve lett. Ebből melyik szót nem érted?


Mondjuk az Edigitálnál már beszéltünk arról, hogy minden ilyen emailt háromszor kéne a juzereknek kiküldeni, mert sokan nem hiszik el, ami az elsőben áll és betelefonálnak vagy emailt írnak, hogy tényleg úgy van-e.

2017. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!