Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A 2 objektív közül melyik a...

A 2 objektív közül melyik a jobb? (nikon d3300-as géphez)

Figyelt kérdés
Objektív vásárlás előtt vagyok de nem tudok dönteni.Tamron 70-300-as avagy a sigma 70-300-as objektívet vásárolnám meg de van egy olyan opció is hogy használtan egy nikon 55-300-as objektívet vásároljak.A sigma ár/érték arányban újonnan remek lenne szerintem a tamron nem tudom mennyivel tud többet de kétszerese újonnan a sigmának,a nikon meg egy húszassal olcsóbb.egy 18-55-ös kitben vásárolt géphez kellene kiegészítő teleobjektívnek.

2017. júl. 24. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A Tamron.
2017. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 acelsziv ***** válasza:
Na várjunk. Vannak ezek az olcsó Sigma és Tamron cuccok. Azokat kerüld el. A Kromatikus aberrációjuk katasztrofális. Ráadásul a Sigma talán műanyag bajonettel van ami nem túl tartós és a mechanikájára is vannak panaszok. Jó telét 100 körül kapsz. Akár a Nikon 55-300 akár a Tamron hasonló 70-300 -asa.
2017. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!