Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyiket ajánljátok? Canon...

Melyiket ajánljátok? Canon EOS 700D +18-135mm IS STM vagy Canon EOS 750D +18-135mm IS STM?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egy dslr fényképezőgépet, első gépem lenne. Véleményeket, tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy 2017-ben melyiket vennétek meg.
2017. júl. 26. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel a 750D a 700D közvetlen utódja, azt. De érdemes megnézned a 760D-t is, az már komolyabb kicsit, szerintem megéri a felárat.
2017. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Mivel kezdő vagyok, nem talalom szükségesnek a 760D újdonságait, szerintem nem tudnám kihasználni.
2017. júl. 27. 07:03
 3/11 anonim ***** válasza:
2017-ben már esetleg nem mindenki ragaszkodik a dslr gépekhez. Már feltalálták az 1"-os szuperzoommos gépeket, pl Pana FZ1000.
2017. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az említett superzoomos panasonic egy kompakt fényképezőgéppel egyenértékű. Ha nem értesz hozzá, akkor legalább ne adjál tanácsot.
2017. júl. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4 Hidd azt!


Az biztos, hogy én jól el vagyok az FZ1000-rel. Az az alkotói szabadság amit biztosít a zoom tartománya és az a minőség amit produkál, a legmesszebbmenőkig kielégíti az amatőr igényeimet.

Természetesen egy hivatásos fotósnak dslr dukál, aki mondjuk esküvőket fotóz, de neki meg kell venni a 2.8-as fényerős 24-70-et, és a 70-200-at amiknek darabja közel félmillió forint.

Nekem ugyan mindegy ki mire költi a pénzét, " Vegyétek, vigyétek " a dslr-eket.

Ja, hogy szimplán le kompaktozod az Fz1000-ret? Az téged minősít.A hozzád hasonló korlátoltaknak azt javasolnám, hogy olvassatok külföldi fórumokat, vásárlói véleményeket.

Nem kevés dslr tulajdonos " vinnyog a gyönyörűségtől " amikor kipróbálja az FZ1000-ret és le is írják, hogy mennyire megvannak elégedve a gép tudásával.Sőt, át is térnek a használatára a dslr gépükről!!!

Itt Magyarországon megy a gép fik*zása, de ezen már a legkevésbé sem vagyok meglepődve.


Itt olvasgathatjátok a 203 hozzászólást:

[link]


Persze itt is akadnak akik leszólják a gépet...


Összefoglalva a gép egy igazi családi mindenes.Amatőr szinten nem sok gép rúg labdába mellette.

2017. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező egy olyan gépet akar venni, amivel jó minőségű képeket tud készíteni. Na most az a Panasonic akár tetszik akár nem az egy kompakt szintjén van képileg. Egy amatőr kezdőnek persze lehet, hogy megfelel, de egy fotós szakmába beletanulni akaró embernek csak a kedve fog elmenni tőle. Az egy dolog, hogy "superzoom", de a fizikát nem tudod átvágni. Nem véletlenül használnak a profi fotósok fix lencséket a zoomok helyett... A másik dolog meg, hogy annak a Panasonicnak egy apró sz. képérzékelője van, a büdös életben nem fogsz vele jó minőségű képet rögzíteni.
2017. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6 Igen, idővel szeretnék tovább lépni, szerintem ezt a legjobban a dslr gépekkel lehet csinálni.


Nem nézem le a kompakt-kedvelőket, csak nekem dslr-re van szükségem. De köszönöm mindenki válaszát! :D

2017. júl. 29. 16:57
 8/11 A kérdező kommentje:
És szerintem a Canon EOS 750D-t fogom venni.
2017. júl. 29. 17:14
 9/11 anonim ***** válasza:
#6 Kisgyerek vagy még , hogy itt oszd az észt, amire még neked is nagy szükséged lenne....
2017. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én osztom az észt? Kérlek mond meg hogyan tud jobb lenni egy 13x8-as képérzékelő - ami mellesleg még az MFT-nél is kisebb(!) - egy ASP-C-s szenzornál. Ráadásul 20 megapixeles képet készít, amihez igazából egy Full Frame-s gép dukálna rendes objektívvel ami ki is tudná rajzolni, de most ezt ne vegyük figyelembe.


Szerintem te még életedben nem láttál rendes DSLR-el készült képeket, így összehasonlítási alap nélkül ajánlgatod a jónak gondolt Panasonicodat.

2017. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!