Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyiket ajánljátok? Canon...

Melyiket ajánljátok? Canon EOS 700D +18-135mm IS STM vagy Canon EOS 750D +18-135mm IS STM?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egy dslr fényképezőgépet, első gépem lenne. Véleményeket, tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy 2017-ben melyiket vennétek meg.
2017. júl. 26. 18:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem állítottam, hogy jobb.

Pár képet töltöttem fel a juzára, ezek vakusak, majd teszek fel szabadban készültet is.

Természetesen a gép vásárlása előtt volt elég időm dslr tesztfotókat is néznem, teljes felbontásban kb. 20 megás képeket...stb

Mivel mindenkinek mások a szempontjai, ami kompromisszumokat illeti számomra az 1"-os szenzor nyújtotta képminőség bőven a vállalható kategórián belül volt.

Mivel én nem akarok hivatásos fotós lenni ezért nekem az APS-C nem szempont. Sok amatőr szenved a sztereotípiáktól, előítéletektől. Jöttök ezzel a " profi fotós " szöveggel. Csak azért mert valaki faliposzter méretben készíti a képeit még nem lesz profi... Néztem több dslr képet, attól, hogy óriási méretűek, még nem jelenti azt, hogy élesebbek is.

Az a gond, hogy úgy ítélkeznek egyesek az 1"-os képminőségről, hogy életükben nem láttak még egyet sem.

Természetesen aki hivatásszerűen akar fotózni azok vegyék az APS-C-ét vagy a full framét, de azok az amatőrök akik nem szenvednek a szterotípiáktól és az előítéletektől azoknak bátran ajánlom az 1"-os szenzor méretet...

2017. júl. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!