Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképező? Milyen és mennyi?...

Csirke úr kérdése:

Fényképező? Milyen és mennyi? Akarok egy fényképezőt max 70, 000ft 50. 000 lenne a legjobb. A fényképezőt plane spotting (repűlő fotózás) ra használl nám cserélhetò vagy sima? Köszönöm! A pénz csak ezek között mivel nem vagyunk milliomosok

Figyelt kérdés
Fényképező

2017. aug. 19. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
chemtrailt akarsz fotózni?
2017. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

repülőből akarsz fotózni vagy repülőket akarsz fotózni ha az utóbbi akkor a levegőben lévő repülőt akarod lefotózni vagy ami már leszált vagy leszálni készül

nem vagyok fotós de leírás és vélemények alapján ez jónak tünik: [link]

2017. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hello chemtrailr az mi? A repülőket Bécs reptér és kilátóteraszról. azért kérdem mert mindenki akkora obiektívekel jàrkáll hogy wow...
2017. aug. 20. 06:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de repülőgép fotózáshoz egy nagyon jó tele objektív kellene, legalább egy 300-as, de inkább nagyobb fókusztávolságú, ami már alapból 200k környékén van Canon esetében (Nikonnál drágábbak a lencsék, ott ilyen 300-500k-tól kezdődnek).
2017. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a repülőfotózás menni fog bridge géppel is, ha világos van.
2017. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nikon vagy sony lesz 50.000ft ért
2017. aug. 20. 20:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, te írtad a privátot nekem? Azért javasoltam a DSLR gépet, mert nekem az jött le a kérdésedből, hogy komolyan akarsz ezzel foglalkozni. Na most, egy bridge gépnek iszonyat kicsi szenzora van, hiába jó az optikája, a kép mosott lesz és csak a kedved fog elmenni tőle... Ezen javítani legfeljebb úgy tudsz, ha drasztikusan leméretezed a képet, akkor nem fog annyira látszódni, viszont a kép sem lesz valami nagy. Szóval én azt javaslom hogy gyűjtögess még egy évet és nézz inkább egy ASP-C-s Canon gépet.
2017. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze ha mindez nem érdekel téged, akkor a fent említett Nikon L340 is jó.
2017. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet képet küldeni? Ide akarom küldeni bemutatásnak
2017. aug. 21. 07:31
 10/12 anonim válasza:
pic up load-- képfeltöltővel!..és bemásolod ide a linket..!
2017. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!