Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kompakt fényképezőgépet...

Kompakt fényképezőgépet 80-90e-ig?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak vásárolnám, főleg természetet, ház körüli dolgokat fényképezne. Korán se profi, de lelkes. :)

Kompaktban gondolkodtam, mert nem akarom, hogy ne használja a súlya vagy bonyolultsága miatt.

Lehet olcsóbb is (akár 50e-es kategóriában), de a képminőséggel ne legyen gond fullHD-s tv-n nézve.


2017. aug. 20. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Lelkeseknek a panasonic vonal a megfelelő inkább és fz széria.Esetleg fz150, fz200...használtban a 300-as, de a többi is elérhető olcsóbban persze és sokszor garival még.
2017. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az ilyesmi Leica optikás gépekben még nem csalódtam


[link]


nagy szenzort ennyiért még nem tudsz venni de jó minőségű optikát igen

2017. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 folyt

A TZ70 nekem a legszimpatikusabb

2017. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Pana FZ sorozat tényleg jó kompromisszum, de súlya azért van, hosszú távon lehet hogy kényelmetlen nyakban cipelnie. Viszont a fix fényerős objektívja miatt tényleg kiemelkedik a kompakt mezőnyből, ez kárpótolhat a tégla érzésért.
2017. aug. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdező kompaktot szeretne és pedig nem bridge-et....
2017. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5


Akkor inkább a telefont használja;)

2017. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennek a képminőségével gond nem lesz, auto módban is használhatja nyugodt szívvel, és nem nehéz kezelni. Igaz, nem hozza annyira közel a dolgokat mint az előzőek által említettek.


[link]

2017. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!