Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgéppel...

Okrwdw kérdése:

Milyen fényképezőgéppel érdemes indulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kutyatenyésztéssel foglalkozunk, szinte minden héten kiállitásra járunk. Folyamatosan fotózunj, így szükségünk lenne egy jó gépre, mert telefonnal sajnos elég gáz, nem lehet minőségi képeket késziteni.


Abszolút teljesen laikus vagyok a témában. Tudnátok olyan gépet ajánlani ami erre a célra megfelel (főleg mozgó, futó kutyákat fotóznék), és könnyen kezelhető egy kezdőnek is? Nem szeretnék sok százezret költeni, egy erős hobbikategóriás gép tökéletesen megtenné!


Mit ajánlanátok, illetve megköszönném ha megírnátok azt is, hogy amit javasoltok milyen árkategóriában mozog.


Köszönöm!


2017. aug. 31. 12:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A Pana FZ sorozatot én is ajánlom, főleg mivel max zoomon is fényerős az objektív (legalábbis az FZ200-é biztos az, 95-105K között lehet kapni újonnan). Állatokat meg jobb távolról fotózni, hogy természetesen viselkedjenek.
2017. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%
Az illető belőtte 50.000-re a limitet, ti pedig dobáljátok a 90-100-120-150.000ft-os gépeket! Végig olvastátok mit szeretne egyáltalán?
2017. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Utolsónak: 50 ezer Ft alatti fényképezőkről tudni kell, hogy ugyanolyan, ha nem rosszabb képeket készítenek mint egy jobb fajta telefon, annyi, hogy van zoom benne és kész, ezzel kifújt. Nem éri meg venni olcsót. Vagy normálisat vagy semmilyent... Csak meg kell nézni néhány tesztképet. Az én telefonom ahhoz képest kifejezetten jó képeket készít.
2017. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 56 ezres rendszervakum van, igaz a jófogásról 38ezerből "megúsztam".Újszerű, karcmmentesen.( Nissin i40).


Csak mert valamelyik birka lepontozott.....


De ne csodálkozzak rajta , mert itt a gyíkon ez a színvonal.

2017. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Aki DSLR-en kívül bármit ajánlott, az elolvasta a kérdésben a "főleg mozgó, futó kutyákat fotóznék" óhajt?
2017. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!