Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképező gépet...

Milyen fényképező gépet érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Egy ilyen kérdésem lenne.Nagyon szeretek az erdőben barangolni és az állatokat illetve madarakat távcsővel nézni.És arra gondoltam hogy milyen jó lenne képekre vetni a vadak és madarak viselkedését.Ezért esetleg nem tudnátok nekem ajánlani olyan szép képminőségű fényképező gépet amivel madarakat illetve vadakat lehet szépen fényképezni.A gépekhez nem nagyon értek de ha elkezdeném lehet fél-1 év alatt bele tanulnék. A válaszokat előre is köszönöm .:)
2017. szept. 18. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
igazság szerint nem tudom, hogy ehhez milyen felszerelés kéne, más területen vagyok a hobbifotózáson belül, de azért javarészt nem a váz számít, ne csak azt nézd. Meg szerintem az elektronikás kategóriában több válasz lenne :D
2017. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A Nikon belepo szintu dskr gepeiben ugyan az a kepfeldolgozo erzekelo, szal sztem vegyel egy Nikon 3000 sorozatu vazat es keress hozza, egy 200-as fix 4-es fenyereju obit. Arban igy jossz ki a legjobban. A fenyero sokat szamit, ha megteheted anyagilag vehetsz 2,8-ast is.
2017. szept. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehéz leragadni egy fokon, mert bármikor lehet azt mondani, hogy egy kicsivel több pénzért kicsivel jobb lesz a fotók minősége...

Szerintem a Canon a nyerő, mert objektívjei általában megfizethetőbbek, mint bármi más. 200-400-as objektívje véleményem szerint legalább kell, az első változat használtan kb. 250 eFt. Meg egy cropos váz. Minél újabb, annál jobb szolgáltatásaiban, zajtűrésében, stb. A vadazás az egyik legdrágább fotós mulatság. A 300 mm-ig terjedő olcsó objektívek általában nagyon igénytelenek a képminőséget tekintve, az egy zsákutca.

2017. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat őszintén megmondva én egy Cannon EOS 700D-re gondoltam de az objektíveket nem igazán tudom .Egyébként ez a gép megfelelne ?
2017. szept. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!