Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet vegyek?

Milyen fényképezőgépet vegyek?

Figyelt kérdés

Életem első DSLR kameráját veszem, másodkézben. A keretem 55.000 ft.


Eddig két ajánlatot kaptam ami talán megérné:

1. Sony Alpha 200. Tudom, hogy régi és zavar, hogy kevesebb megapixelje van mint a telefonomnak, de két objektívvel kapnám (Sony kit objektív és egy Minolta 70/210mm), táskával és memóriakártyával, meg egy hónap garanciával mert ezt egy cégtől venném.


2. Canon 1100D. Ez a jobbik kamera, kicsit drágább is. Táskával, kit objektívvel és memória kártyával,garancia nélkül, viszont csak 4300 fényképet készített vele a tulajdonos.


Szerintetek melyik legyen? Esetleg van bármilyen más model amit érdemes lenne megnéznem ebben a keretben. Bármilyen információ jól jön mert gyakorlatilag nem nagyon tudok semmit a témában.


Köszönök szépen minden választ!



2017. szept. 19. 01:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
csakhogy mind az informatikában, a digitális fényképezőgépek világában már 1 év különbség is oltári nagynak számít, nem hogy 3..
2017. szept. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!