Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet vegyek,...

Milyen fényképezőgépet vegyek, amelyik jól fókuszál (jól elhomályositja az hátteret és az előteret)? Milyen tulajdonságokra figyeljek oda? Canont vagy Nikont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok. Legfőképpen embereket, portrékat szeretnék fényképezni

2017. jún. 21. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Oké. Szerintem elég sok helyen leírták már, a Gyakori kérdéseken is, sőt már én is többször, hogy:

1.:az, hogy valami jól elhomályosítja a hátteret az beállítás (rekesz) függő. E a hatás elérhetése érdekében fényerős objektívre van szükség.

2.: nincs ilyen, hogy Canon vagy Nikon a jobb- mindenkinek más.

3.: NEM EGY GÉPTŐL LESZNEK SZÉPEK, JÓK A KÉPEID

-Látásmód

-És elméleti tudás

/Sok más fontos van még, de ezzel a kettővel talán összefoglaltam/

Ja és gyakorlás, de ez már nem a kérdéshez kapcsolódik.

2017. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gergoap ***** válasza:
100%
Ha ilyen nagy igényeid vannak, akkor Fullframe-s vázat vegyél f1.4-es objektívvel, több, mint 1 milla lesz árban! :-)
2017. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkellemesebb a 85/1,8-as objektív lesz kezdésnek, akár Canon, akár Nikon.
2017. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!