Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyiket választanád ezek...

Melyiket választanád ezek közül: Canon SX60 vagy Nikon Coolpix B700?

Figyelt kérdés
2017. dec. 6. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha szigorúan csak e 2 közül kellene választanom, akkor... akkor Lumix FZ300. :)


[link]


Talán a hardveraprón láttam múltkor használtan 0 km-eset 100k alatt.


Én amikor bridge-et néztem, szintén az SX60-nal szemeztem, de az utolsó pillanatban ejtette őt ki egy Lumix FZ-72-es, és nem bántam meg. Nikon Coolpixeket nagyon nem ajánlom, nincs manuális fókusz meg úgy kb. semmi manuálisan állítható mód, csak a sablon téma módok.

Azzal viszont számolj, hogy ezeknek a bridge-eknek sajnos ugyanolyan kicsi a szenzoruk, mint a legkisebb kompakt gépeknek, ISO 400 felé egyikkel sem érdemes menni. A nagy zoomnál romlik a fényérték, és ezzel a képminőség is. Az FZ-300-asnak ez az egyik nagy előnye a többiekkel szemben, hogy az telében is tartja a stabil f2.8-as fényértéket.


De ez csak az én válaszom. Azt már magadnak kell eldöntened, hogy megfelel-e így is, vagy inkább milc-ben és dslr-ben kezdesz el gondolkodni.

2017. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is jövök a saját fóbiámmal: 100ezer felett nem veszünk 1/2.3 inch szenzoros gépet. Ennyi pénzért már fényképezőgépet is adnak!!
2017. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!