Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgép kiszerelé...

Milyen fényképezőgép kiszerelést tudtok nekem ajánlani max.400. 000 forintért?

Figyelt kérdés
Szisztok! Szeretném megtalálni a legjobb választást ebben az árkategóriában, azaz váz + objektívvel együtt keresek DSLR vagy MILC gépeket videózásra-fotózásra egyaránt; portréfotózás, tájfotózás. (Ez csak hobbi, de azt szeretném minőségbe csinálni.) Én Sony alpha 7-et néztem ki ez mennyire lenne jó választás?

2017. dec. 23. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De miből veszel objektívet ha a vázra leköltesz 300ezer HUFot?
2017. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A maradékból mondjuk?
2017. dec. 23. 18:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Es a 100 ezerbol milyen 'minosegi' obik jonnek ki?
2017. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az eredeti kérdésem is az hogy mi lenne jó választás, ennek a visszakérdegetésnek nagyon sok értelme van :D
2017. dec. 23. 18:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez akkora baromság mint ide Okinawa. Kinézel egy fullframe vázat és megkérdezed, hogy mennyire jó választás.
2017. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert odairtad, hogy kinezted az alpha 7-et. Te is tudod az arat, az obiket is. Mit vartal, valaki leirja, hogy hol lehet megvenni 100 ezerert es meg harom obit a maradek 300 ezerert? Csodak nincsenek. Vegyel egy d3400 18-105 kitben. Megvagy 200 korul, kezdesnek jo arra amit akarsz, aztan vehetsz meg rendes obikat kesobb.
2017. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nem ragaszkodom ahhoz amit kinéztem, az csak mellékes, azt kérdeztem hogy az adott ártartományban melyik fényképezőgép lenne a legjobb választás.
2017. dec. 23. 19:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Vagyis 400 rugóért mi a legjobb választás ? Ez is egy költői kérdés.

A minőségi portré fotózás is megkövetel 2-3 vakut, soft boxot, rádiós vezérléssel... Ez is százezres tétel.

Oké, hogy a portré fotózás működik természetes fénnyel is, akkor meg ott vannak a derítőlapok...


Lehet itt okoskodni, hogy mi fér bele a 400 rugóba, de csak rajtad múlik, hogy Te hogy képzeled el a fotózást.


Az jó dolog hogy van "elég"(mire is?) pénzed, de azt már neked kellene tudni, hogy mit akarsz ezzel kezdeni, ahhoz meg már kellene egy kis tapasztalat, hogy milyen irányba tartasz.

2017. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs a vissza kérdezésért de hiába veszel egy fullos vázat ha azt nem szolgálja ki egy fullos objektív...
2017. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És szintén bocs ezért a kis okításért is:


de ne várd azt hogy itt valaki meg fogja mondani azt hogy neked mi a jó! Ne várd azt hogy megmondják azt hogy milyen gépet vegyél!


Ha van konkrét kérdésed biztos meg fogják válaszolni; de te is jobban jársz ha veszed a fáradtságot és elkezdesz teszteket olvasgatni/nézegetni.


Bocs még 1x!

2017. dec. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!