Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » CANON EOS 750D + 18-55 mm IS...

CANON EOS 750D + 18-55 mm IS STM VAGY Panasonic FZ 1000?

Figyelt kérdés
Legfőképpen Videózásra! De azért fotókat is szeretnék vele késziteni,főleg portékat!

2017. dec. 14. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 750D. De mind a kettőnek van előnye a másikkal szemben,szóval amelyik neked fontos.


[link]


Jah és 18-55 helyett vagy inkább mellé vegyél egy 50/1.8 at. Akár yongnuo t is vehetsz annyiért hidd el nagyon megéri.

2017. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Citation ***** válasza:

EOS.

Nem tudhatod, hogy holnap esetleg holnapután merre sodor az életnek eme területe. A Canon esetében bármerre, mert minden van hozzá, és egy upgrade esetén vannak lehetőségek.

A Pana sokkal kötöttebb.

2017. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
FZ-1000-et nem vennék, hiába jók a videós feature-jei. 180k+-ért egyszerűen nem vennék bridge-et. Én a Lumixnak a milc-eit szeretem nagyon. G6, G7, GH4, GH5... videóban elvileg szintén jó mindegyik (erre a Panasonicnál mindig is ügyeltek), akkor viszont nem árt mellé a jó képminőség, fejleszthetőség is (bridge-eknél ugye nem járható út a "majd veszek fix fényerős obit portrékhoz"). Vagy egy Sony Alpha APS-C szenzorral. Szerintem vess pillantást ezekre is.
2017. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az FZ1000-rel "remek" zajmentes portrékat lövök a családtagokról belső térben. Külső vakuval plusz diffuzorral.

Délutáni fényeknél még vaku sem kell, kinn a szabadban.


A videós képességei pedig többször is bizonyított több rendezvényen, mint mazsorett fellépés, farsang ...stb


Aki még nem próbálta annak fogalma nincs a gép tudásáról. Csak a sztereotípiák puffogtatása marad, hogy bezzeg a milcek miLyen király gépek hozzá képest.Ja.



Mint minden esetben ennél a gépnél is nem csak az a lényeg, hogy mit mondanak róla, hanem az is, hogy ki mondja.

2017. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!