Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » DM-be lehet még venni hagyomán...

DM-be lehet még venni hagyományos 35mm-es filmet?

Figyelt kérdés
Ha valaki vett mostanában, mennyiért sikerült hozzájutnia?
2018. jan. 25. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb. másfél-két éve vettem dm-ben filmet, asszem 800 Ft körül volt. Az előhívás nagyítás nélkül indexképpel 650.


Csak akkor éri meg ha jó a géped is hozzá... Én kétszer 36 kockát lőttem el majdnem feleslegesen, mivel mindkét gépem hibás volt, de csak utólag derült ki.


Egy Exakta VX500 redőnye valószínű már szita volt, a Yashica Minister D-ben pedig valahol fényt kapott minden egyes képkocka, így egy csíkban kiégett az összes.

2018. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! DM-be ugyan nem néztem, de találtam egy helyet, ahol elég olcsón kaptam filmet ~600 ft.

Csak kíváncsi vagyok rá, mert még filmre soha nem fotóztam, maximum gyerekkoromban. A gépem egy Minolta Dynax 404si belépőszintű SLR, aminek majdnem új az állapota.

2018. jan. 26. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenesetre jobban oda kell figyelni hogy milyen expo értékeket használsz, és a kompozícióra is. Itt nincs 8gb tárhelyed, itt van 24 vagy 36 kocka és kész. :)


A (Konica) Minolta gépekről sokat nem tudok, digitálisban híresek voltak az újításaikról, és hogy ezeket váltotta le a Sony A bajonettes digi slr gépek.

2018. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ez az izgalmas benne, hogy a hibáidat rögtön nem tudod meg. :D Egyenlőre kísérletezem a kezelésével, de azt is úgy, hogy külső tápot raktam rá, persze film nélkül. (Elbaltázott CR2-es elemmel működik, a legolcsóbban 600ft-ért találtam és ebből kell kettő - a gép került üveggel kétezerbe..)


Azért vettem Minoltát, mert digitális tükrösöm egy Sony A200-as, ezért ami van objektívem az is Minolta bajonettes.

2018. jan. 26. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!