Tudnátok ajánlani olyan fényképészt/fotóst/magánszemélyt, aki digitális képen végez retusálást?

Figyelt kérdés
Olyan hozzáértő kellene, akinél nem kell személyesen megjelenni. Szinte csak telefonnal készült képeink vannak a kisfiamról, ahol a hátteret stb. kellene megváltoztatni.
2018. márc. 7. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt pár óra gyakorlással te magad is megtudod csinálni:)
2018. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tudom, de kevés időm van. Már töltöttem le programot. A gyerkőcöm 2 éves és van már jó sok kép, aminek a hátterét stb. megváltoztattatnám. Csináltattam rendes képet is fotóssal, de mind nagyon vörös lett sajnos. Azért érdeklődtem, hátha valaki ismer hozzáértőt.
2018. márc. 7. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:

"Csináltattam rendes képet is fotóssal, de mind nagyon vörös lett sajnos."


Ezért kell tisztességes fényképészhez menni, és nem a szomszéd Pistikéhez, aki fotósnak hívatja magát mert kapott karácsonyra egy alap tükrös gépet. Ja, hogy az meg drága. Hát ez van.


Jó érzésű szakember nem fogja neked elvállalni, mert képtelenség jó minőségben lecserélni komplett hátteret. Még te, laikusként is azt fogod mondani, hogy ez szar, nem az igazi, nem jó. Persze biztos találsz majd Pistikét, aki elvállalja, de az olyan is lesz. Viszont olcsó.


Persze nem akarlak én semmiről lebeszélni, de ennyi erővel egyszerűbb lenne a gyereked fejét ráretusáltatni egy neked tetsző képre.


Én mondjuk biztos szakemberrel készíttetném a gyerekeim fényképét, és ha nem tetszik, szar munkát végez, nem fizetem ki.

2018. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb. 30 éve fényképész az illető a szomszéd városban, aki a képeket csinálta. Hát igen! Ezek a tiszazugi fényképészek!!! 25 km-re van Szolnok a városunktól, nem könnyű gyerekkel odautazni és még rászólni, hogy vágjon jópofit 2 évesen, amikor fényképezik. :) Ezért próbálkoztam a feltett kérdéssel, hátha... De azért köszi!
2018. márc. 7. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Irtad,hogy vörösek lettek a képek.Nem akarom elhinni,hogy bármely fényképész,még a legkisebb faluban is saját műter-

mében ne tudja beállitani a szinhőmérsékletet akár a gépen,akár utómunka során.Én megnézném más gépen és monitoron is.A retusálást-bár nem láttam a képeket-meg lehet csi-

nálni,de idő és pénzigényes.Nem hiszem,hogy a telefonnal

készült felvételek jobb minőségüek,mint a műtermiek.

2018. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha nincs más:


[link]

2018. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!