Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Legjobb ár/érték arányú kezdő...

Legjobb ár/érték arányú kezdő fényképezőgép?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy van egy legjobb?
2018. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztosan van olyan, ha nincs akkor is néhány legjobb csak hogy legyen valami elképzelésem
2018. máj. 28. 20:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolom azért kommentelsz ilyet mert nem tudsz a kérdésre válaszolni.
2018. máj. 28. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért kommentelek ilyet, mert nem lehet a kérdésre válaszolni. Az, hogy te ezt nem érted, nem az én hibám.


Ha lenne egyetlen egy legjobb, akkor miért venne bárki mást? Ugye, hogy hülyeség? Leginkább azért hülyeség, mert mindenkinek másra van szüksége. Ami neked jó és hasznos funkció, az nekem tök felesleges és fordítva. Ergo ami neked esetleg nagyon jó ár/érték arányú gép, az nekem egy kalap szar. És fordítva.


Szóval a kérdés ökörség és nem megválaszolható. Mármint hasznosan nem. Mert mondhatnám, hogy vegyél kanonezerkéccázat, csak épp nem lenne értelme.


Mondjuk neked lehet, hoyg egy ilyen válasz kell. Vegyél kanonezerkéccázat.

2018. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értelmi szinted a béka segge alatt, KEZDŐ gépet keresek de nem tőled várom a választ
2018. máj. 28. 23:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy adott kategóriában lehet ilyet megnevezni, de akkor sem abszolút értékben.


Kérdés inkább az, hogy a te igényeidnek megfelelő gépek közül melyik a leggazdaságosabb megoldás...

2018. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!