Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a legjobb objemtív Panasoni...

Mi a legjobb objemtív Panasonic g7-hez?

Figyelt kérdés
Olyan objektívet keresek ami nem drága. Mivel videózásra használnám(természet és városok) ezért fontos lenne a stabilizátor az objektívbe. Ez mellett egyébként a 12-60mm-es objektivet néztem és a 25mm-eset(tudom hogy ezekben nincs stabi.).Ne értsetek félre, csak egy objektívet szeretnék és a lehető legélesebbet. Köszi! :D

2018. jún. 6. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Nekem a legjobb, leggyorsabb Ferrari kell. Olcsón. Eddig Moszkvicsokat nézegettem.
2018. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan dalt kerestem ahol ertelmesen valaszolnak a kerdesemre. A legertelmesebben. Eddig a gyakorikerdesek.hu-t néztem.
2018. jún. 6. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nyugodtan feltehetted volna a másik kérdésednél is, nem feltétlenül kellett volna még +2 kérdést kiírni... na nem baj.

Amúgy most már muszáj egy 1000 éves közhellyel élnem: minden objektív annyira jó, amennyit te kihozol belőle. 12-60-as kit amúgy pont, hogy stabis, nem véletlenül ajánlottam a látóteredbe, a YouTube-tesztvideók korában meg ma már nem nagy kaland tájékozódni:

https://www.youtube.com/watch?v=L5ILjKK-4UM

Ill. arra szokott még jó lenni egy kit obi, hogy abból a felhasználók 99%-a megtapasztalja, merre tovább, milyen obikra lesz még szüksége, ha egyáltalán szüksége lesz - ki van ez találva.


Ja és amúgy dönthetsz úgy is, hogy elengeded a G7-et, ha mindenképpen stabi nélküli fixekkel szeretnél videózni, és stabis vázat választasz, Lumixnál maradva GX80 asszem stabis pl most így hirtelen.

2018. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...ill. azt nem tudom én se, melyik a "legjobb" Panasonic objektív, ha van ilyen, de hogy jó drága, az egyszer biztos. :D
2018. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, köszönöm az értelmes és intelligens választ! :D
2018. jún. 6. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább stabis váz + régi manuális kombó. Videózásra amúgyis a manuális a legjobb, azt meg veszel gombokért.
2018. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!