Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » M4/3 tükör nélküli géphez...

M4/3 tükör nélküli géphez milyen objektíveket érdemes keresni adapterrel?

Figyelt kérdés
Nagyon újonc vagyok a témában, és nehéz átlátni a rengeteg variáción. Melyik márkák, vagy típusok azok, amiket megéri összekapcsolni a gépemmel? Tehát ahol tényleg ad valami pluszt az obi azzal együtt, hogy mondjuk nincs AF vagy a rekeszelés nem működik tökéletesen.
2018. júl. 13. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi a célod, miért kell neked adapter? Hát nem a bőséges objektív-kínálat az egyik legjobb a mikro 4/3-adban, ami az átlag felhasználói igények 99,99%-át lefedi, és amik direkt a te vázadra lettek kitalálva? Igazából sosem értettem ezt a sok "ajánljatok nekem obikat"-kérdést, más nem fogja neked eltaláni, hogy neked személy szerint a millió+ obi közül melyik fog beválni. Ha mégis komolyan érdekel a téma, kismillió teszt, videó foglalkozik ezzel.
2018. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!