Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudtok ajánlani drónt, ami...

Tudtok ajánlani drónt, ami 1080p-ben 60fps-el tud rögzíteni, stabil, és plusz aksikkal együtt 100 ezer alatt van?

Figyelt kérdés
Még sosem használtam drónt, de ha már veszek, akkor olyat szeretnék, ami jó minőségben rögzít. A HD nem elég. Ami baromira tetszik az a Xiaomi Mi Drone 4K, de túl drága.

#alternatíva #drón #drone #Xiaomi #Xiaomi Mi #első drón #Xiaomi Mi Drone 4k #drón 100 ezer alatt #1080px
2018. aug. 7. 12:45
 1/4 anonim válasza:
0%

Sajnos engedély kell drónhoz ha használod hatosági.A lako helyeden a boltba,vagy neten pl:facebook,euronics,emag,extremdigital,mall,alza.hu


[link]

2018. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Tudsz nekem ajánlani egy zsír új 2018-as Audi A8-at lehetőleg egy használt Swift áráért? Nem? Na látod...


A Mi 4K drone a legolcsóbb a kategóriájában. Még a használtak között tudsz nézelődni, de vagy le kell add az igényeidet, vagy megemelni az összeget.

2018. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

[link]


[link]


Szerintem nem nehéz rákeresni...

2018. aug. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használt DJI Spark, lehetőleg távval. Vagy használt DJI Phantom 3 Advanced, esetleg Pro. De egy kicsivel többe fog fájni 100000-nél. Viszont alább nem érdemes adni. A DJI adok-veszek Fb csoportban nézz szét. Sok sikert.
2018. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!