Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen tukorreflexes belepo...

Milyen tukorreflexes belepo szintu fenykepezogepet ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Egyetemista lany vagyok, mindig erdekelt a fotózás, most szeretnek vegre egy tukorreflexes fenykepezot venni magamnak. 120-130 ezer ft korul mar talalhatok uj gepet? 150 ezer forint lenne a plafon, amit most ra tudnek szanni, persze később vennek plusz objektivet meg stb, de most csak ennyim van :D A Canon ds Nikon markakkal szimpatizalok, nem tudom, hogy ilyen arban kinalnak-e mar jo gepet, vagy meg gyujtenem kellene-e.

Hasznalni foleg utazasokon hasznalnam, illetve suli mellett egy boraszatnal dolgozom, ott hasznos lenne mindenképp, hogy a rendezvenyekrol, etelekrol, borokrol, a pinceszetrol stb szep képeket keszitsek. Esetleg meg egy portreobjektivet vennek pluszba hozza. Ilyen keretbol mit lehet kihozni, mit erdemes venni?

Koszi elore is!


2018. aug. 9. 15:27
 1/1 anonim válasza:

Nikon D3400 egy egész jó (értsd: alapfelhasználásra tökéletes) objektívvel 150-ből pont kijön; ha nekem kellene ilyen feltételekkel gépet venni, ő lenne a nyertes.


(Egész biztos megvan a Canonnak is a gépe a kategóriában, ebben esetleg más kisegít, de mivel én mindig nikonos voltam, erről tudok csak nyilatkozni :) )

2018. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!