Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a legjobb kezdő fénykép...

Melyik a legjobb kezdő fényképezőgép?

Figyelt kérdés

Már rengeteget fotóztam telefonnal, és érzek magamban vágyat a fotózás iránt. Szerintetek milyen fényképezőgép lenne számomra a legideálisabb?

Szempontok: ne legyen túl drága max 20-30ezer forint, legyenek rajta alapfunkciók, tehát azért jó fényképeket lehessen vele készíteni. Már sok gépet megnéztem, de nem tudok dönteni. Esetleg ti tudtok nekem kérlek valamit ajánlani?



2018. aug. 17. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzért ne akarj fényképezőgépet venni, semmivel nem tudnak többet, mint a telefonod.
2018. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb kezdő fényképezőgépek most olyan 100-120 ezer forint körül indulnak.


Az alatt a nem olyan jó és a kifejezetten rossz kezdő fényképezőgépek vannak.

2018. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Veszel a telefonodra egy lencsés, objektíves tokot többre mész, mint egy 30ezres fényképezővel.
2018. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A telefonod kisebb, mindig nálad van és jobb képet csinál mint egy 30ezer forintos!


Van még kérdés?

2018. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos a telefonom elég rosszul működik az autofocus
2019. jan. 16. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!