Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdő fotósként milyen fénykép...

Kezdő fotósként milyen fényképezőképet lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Szeretek fotózni szóval csak hobby célra szeretnék venni egyet. 100.000 - ig gondoltam.

2018. okt. 13. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ebben az árkategóriában még a mobiltelefon kamerája is jobb. (Ha kompakt gépeket nézzük.)
2018. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Vegyél egy bridge gépet ebben az árban és tanulni, gyakorolni tökéletes.

Azokra ne hallgass akik a telefont javasolják mert az szinte csak szelfizni való.

Bármelyik gép jobb mint a telefon, össze sem lehet hasonlitani őket tudásba.

Drága gépet sem éri meg először venni, mert még nem tudod hogy merre fogsz haladni, fejlődni. Majd amikor már sok mindent megtanulsz, persze ehhez fejleszteni, tanulni kell. Olvasgatni szakemberektől tanácsot kérni, elfogadni.


[link]

Egy ilyen sokáig jó lesz neked.

2018. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már bridge legyen kövér


Én erről is nézegetnék teszteket, mint hogy optikával gyártják


Igaz az optika nem minden főleg ebben a kategóriában de ezért kell átolvasgatni a teszteket is

2018. okt. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a link a Zeiss optikás géphez:


[link]

2018. okt. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ThodEE GoD ***** válasza:

Nyugodtan vásárolj használt készüléket, kb mindenkinél ki lehet próbálni és a legtöbben más útbaigazítást is adnak.

Én bridgel kezdtem aztán váltogattam felfelé a vázakat mert nem tudtam előre mik az elvárásaim de ha ezeket előre tudtam volna akkor a sok kidobott pénzen mást is vehettem volna.

pl kezdésnek elég jó alap és még pénzed is marad állványra, gyors memória kártyára későbbiekben meg meglátod hogy nagyobb zoom kell e vagy inkább jobb fényerő

[link]

2018. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!