Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Egy ilyen teleobjektívért ez...

Egy ilyen teleobjektívért ez reális ár?

Figyelt kérdés

Tokina AT-X SD 150-500mm f5.6


70 ezer forint szállítással, ebay-ről


[link]


Vagy valami hasonló, manuális teleobjektívet ajánlanátok, ami nem maszatolja a képet, 50-60 ezer forintig?



2018. dec. 5. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sajnos nem az a termékkategória ahol ennyi pénzből vállalható objektívet tudsz vásárolni, ez ennyiért mindenképpen kompromisszumos lesz sajnos. A konkrét típust nem ismerem, de én inkább gyűjtögetnék a helyedben és vennék egy 400/5.6-os Canont. Tudom, hogy sokkal többe kerül, de egészen más világ, van AF és éles is.
2018. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én EFS 55-250 IS-t árulok a neten 60 ezerért, de az Canon, nem ilyen noname vacak.
2018. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Micro 4/3 gépre kellene, szóval az AF és a stabilizátor máris felejtős. Van még egy régi Nikon vázam de azzal már nem nagyon járok ki.
2018. dec. 5. 13:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Na azért a Tokina egy nagy múltú cég, jó cuccaik voltak, nem vacak.
2018. dec. 5. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk az 55-250 IS egy egy hosszú vázsapka kb. :)
2018. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!