Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » 115 ezer forint reális ezért...

115 ezer forint reális ezért a szettért cserébe? (Canon 700d)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hobbi szintű fotózásra(még viszonylag kezdő vagyok) szeretnék vásárolni egy DSLR fényképezőgépet.


Lenne egy Canon 700d (expo szám 1200-1300 között van az eladó szerint.)

18-55 IS STM objektív

50mm f/1.8

2 darab akkumulátorral

Hama állvány

Táska

32 GB SD kártya

2020.09 hónapig garanciális


Ez így egyben 115e Ft.


Jó választás lehet?

Újonnan ha vennék akkor ahogy néztem csak Canon 1300d lenne sima IS 2-es objektívvel.


De, szerintetek meg ér ennyit ez a gép?

Mindenképp "muszáj" vagyok Canont venni, mert ahhoz érkezik egy k f concept vaku. E-ttl-es.


Köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 30. 18:37
 1/3 JulesTS ***** válasza:
100%
Jo ar ennyiert. En par honapja vettem 700D-t. (1300D lett volna a masik eselyes, de ahhoz nincs normalis portre markolat, a 700D-nek kihajthato es erintos kijelzoje van, nagyobb a max ISO-ja, 5fps-t tud nem csak 3fps-t, es erosebb a beepitett vakuja, a 1300D-ben meg van WIFI, ami nekem nem volt fontos...). Nekem van Helios-om es 50mm-es Yongnuo-m is. Ami ota meg van az 50-es 1.8-as, azota nem hasznaltam a Helios-t...
2018. máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg csak ennyi expo van benne, vedd meg!

Szeretni fogod.

2018. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nálam is esélyes lett volna vadonatújonan az 1300d,de se mikrofon bemenet, se érintőkijelző illetve ehhez jár egy 50mm 1.8-as objektív is.

remélem, hogy valóban igaz, garanciális is a térnek.

2018. máj. 1. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!