Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogy lehet ilyen drága egy...

Hogy lehet ilyen drága egy fènykèpezőgèp?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 16. 14:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyébként valamilyen szinten jogos a kérdés. Attól hogy fullframe, véleményem szerint sokkal több nincs extra a gépben. Egy új fókuszrendszerű APS-C szenzoros fényképező olcsóbb, mint egy néhány éves fullframe gép, ami bizonyos szinten "le van maradva" technikailag.


Kérdem én, mennyivel drágább egy 1.5x akkora szenzort belepakolni a gépbe?


Akkor miért is drágább pl. némely Olympus tükör nélküli gép mint egy Nikon dslr azonos kaliberből?


Semmi extra nem kell egy fullframe gépbe, ami ennyire megdobná az árát, és ne látná el a feladatát.


Itt a marketinget, a hype-ot, és azt kell megfizetni, hogy fúú nekem fullframe-em van ám!

2019. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdem én, mennyivel drágább egy 1.5x akkora szenzort belepakolni a gépbe?"

2,25-szörösébe, mivelhogy a felület számít.

Ez az A7III ez elég olcsó ahhoz képest, hogy mit tud, gyakorlatilag olyan jó, mint az A7RIII és az A9.

Múlt héten volt szerencsém közelről látni az eredményeit. Képminőség, kb mint a Canon 5D Mark LV. Csak a szemre menő AF egy hatalmas előny emberábrázolásnál, mint tánc és hasonlóak. És működik!

2019. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Eléggé fullos a cucc


Nézz rá a szenzor méretre és ehhez képest a sorozatlövésre és a minimális exp. időre stb...

2019. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!