Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen kamerarendszert tudtok...

Milyen kamerarendszert tudtok ajánlani étterembe?

Figyelt kérdés
3-4 kamerát szeretnék felszerelni. Mire kell figyelni a beszerzésnél? Hogyan lehet lent tartani a költségeket?

2019. ápr. 8. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem egy többszázezres kamerarendszert akarsz, akkor ez:

[link]


Próbálj olyan eladót keresni ebből a típusból ami szállít Magyarországra. (Bár lehet ez is szállít, nem néztem.)


Nekem ilyenem van, 4 kamerával használom. Mindent kapsz hozzá, egyedül egy merevlemezt kell bele szerezni. Ugyan olyan megy bele mint ami egy laptopba vagy PC-be. (Sata, 2.5"/3.5")

Nekem 500gb-s van benne. Ha úgy van beállítva, hogy csak mozgásérzékeléskor vegyen, akkor 2-3 hónapig elég. Utána felülírja a mentett videókat.


Ha netkábel is csatlakoztatva van a dobozra, akkor mobil alkalmazással is tudod élőben nézni a kamerákat, illetve vissza is tudod nézni mindig éjféltől éjfélig az aznapit.


Éjjellátója nagyon rendben van, a képminőség sem olyan rossz. De ezért az árért bőven megfelelő.


Szóval ebben minden benne van, még a csavarok/kábelek is. A dobozt egy vga/hdmi kábellel lehet csatlakoztatni monitorra/tv-re és onnantól pofonegyszerű a beállítás.


Ha egyszer megvetted, nem kell rákölteni semmit. (Jó, persze a merevlemezen kívül.)


Ennyi igazából. Nagyon tudom ajánlani, mi fél éve használjuk. Nekünk 8ch (channel-es) beltérink van hozzá (amit linkeltem csak 4ch, de ezen kívül minden ugyanaz), szóval ha úgy adódik a helyzet, tudunk rácsatlakoztatni még +4 kamerát. Egy ilyen plusz kamera pedig csak 10-15 euró, szóval semmiség. A munkát csinálja amire kitalálták, ráadásul olcsón.

2019. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!