Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit tehetek ilyenkor? Vissza...

Mit tehetek ilyenkor? Vissza kérhetem a pénzem?

Figyelt kérdés

Vásároltam a Mediamarktban egy fényképezőgépet és már másodszorra van szervizben.Az idejük rá 30 nap,de 30 nap már letelt.(március 9.én adtam le a gépet)

Ma felhívtak és mondták hogy ápr 10.én érkezik vissza gép.Én mondtam hogy már túllépték a 30 napot,erre ők azt mondták hogy a szállítási időt azt nem számolják bele,de szerintem ez már csak a rizsa része.

Szerintetek?Vissza kérhetem a pénzt?



2019. ápr. 8. 22:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Legalább azt a jósz** Eos 2000-et vagy a 4000-et vetted?
2019. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ez nagyon fura. Canontól azért nem ezt várnám. Egy-két hibás darab előszokott fordulni, de azok tipikusan zárszerkezet vagy fókuszhibásak szoktak lenni. De hogy egymás után háromszor is előjöjjön ilyen kritikus hiba, pláne szervizelések után, az felfoghatatlan számomra.
2019. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Az összes Canon DSLR (az 1-es szériát nem próbáltam) autófókusza téveszt, ráadásul sokat és nem is statikusan egyik vagy másik irányba, hogy az kalibrálható legyen.
2019. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

#9:

"Csak mellékesként mondanám, hogy a MediaMarktban simán eladnak bemutatódarabokat is újként."


Nem tisztem/szándékom védeni a MediaMarktot, de ezt az infót honnan vetted? Komolyan érdekelne. Ez valami belsős info, láttad, hallottad valakitől? Én még nem vettem kézbe olyan bemutató darabot, amit ne harcoltak volna már le előttem 50-en, nehezen hiszem el, hogy jobban megérné bárkinek is ezeket a gépeket újszerűre rendbe hozatni (minden karcnak és rejtett hibának utána nézni, shutter countert lenullázni stb.), mint később donornak megtartani.


Amúgy tudtommal 14 nap a vásárlástól való elállás ideje, az is csak netes rendelés esetén.

2019. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
#13: Érdekes. Nekem 3 Canon vázam volt eddig, abból egynek a fókusza tévesztett (bekalibrálták), a másik kettőé hibátlan volt. Szerintem neked az objektíved volt fókuszhibás, amivel próbáltad a vázakat, ezért jött elő minden általad tesztelt váznál a hiba.
2019. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"""én már másodszorra le sem adtam volna szervizbe hanem kértem volna vissza az árát."

És mit érsz vele?""

vesz valami normális gépet

valamit ami nem canon! :D


és ha már savazzuk a médamárktot, vegyük ide a 220voltot is.

ott is simán odaadják a bemutatódarabokat

kétszer jártam így, vissza is küldtem.

azóta még körtepumpát sem veszek náluk.

2019. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
#15: Összesen hét vázat használtam (el) tíz különböző objektívvel az elmúlt évek során, nagyjából 120 esküvőt végigfényképezve, több mint tíz különböző objektívvel, szóval hidd el, hogy nem a levegőbe beszélek. A Canon AF rendszere sz4r, 5D4-ig bezárólag. Azóta váltottam Sonyra és megszűnt a probléma. :)
2019. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#14


1. Próbáltak már rám sózni a MediaMarktban bemutató darabot. Az edigitálnál ismerősre rásózták!


2. Mindenkinek akivel eddig erről beszéltem volt egy története amikor látta a MediaMarktban hogy leejtettek egy gépet aztán visszarakták és kész. Mi mást tettek volna?


3. Mit gondolsz a 14napos elállásnál miért por, kosz és karcmentesen, sértetlen dobozban kell visszavinni a gépet?


Az USAban 3 hónap van vissza vinni és a visszárut irgalmatlanul leárazzák. Normális helyen persze.

2019. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%
#18: Tíz éve dolgoztam MM-ban, már akkor is rögzítve voltak a kirakott mintadarabok, fizikai képtelenség volt leejteni Őket. Szóval hogy ejtették le amikor láttad?
2019. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

#19


Akkor az 10 éve volt mert most simán kézbe lehet venni


Van amelyik egy biztonsági dróthoz ki van kötve de az csak egy riasztó és nem akadályozza meg a leesést.


Bocs de ez nem cáfolja a lényeget, hogy újként adják el a bontott cuccot

2019. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!