Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van biztosítás a telomon...

Ha van biztosítás a telomon és összetörik csak úgyanazt a tipust kérhetem vagy vehetek felárasat is?

Figyelt kérdés
Van 1 p9 lite és annó 70k ért vettem most ha raknák hozzá 80k akk a p20at megtudnám venni ez lehetséges?
2018. nov. 30. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Több dologtól függ.

Az egyik a szerződés.

A másik az összetörés körülményei.

Ellenőrizd a saját kezűleg aláírt példányod.

2018. nov. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

elsősorban javítani fogja a biztosító


ha nem gazdaságos, felajánlja a típusazonos cserét


ha nincs már p9lite, akkor hasonló kategóriásat választhatsz


ráfizetéssel drágább készüléket semmilyen esetben sem kaphatsz

2018. nov. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Látszik hogy szar telefont választottál és most össze akarod törni szándékosan hogy jobbat tudj venni.
2018. nov. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként mióta van meg a telefon? Mert attól, hogy te 70 ezerért vetted, az még nem fog annyit érni. Örülhetsz ha 30-ért beszámítják.
2018. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Általában az szokott lenni a szerződésben, hogy ha az a típus nincs és le akarod vásárolni, akkor 45%-ot adnak vissza belőle nem az egészet,vagy az amortizációval csökkentett értéket. De ez ahogy írták előttem, a biztosító feltételeiben van leírva részletesen. Javítani is úgy szokták, hogy csak kb. 45%-ot áll a biztosító, a többit neked kell kicsengetni.
2018. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


tényleg úgy szokták?


kb. 1000 kárrendezést csináltam már, de erről még nem hallottam

2018. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az baj, mert az Euronics-nál így van és gondolom akkor mindenhol, akik az Unionnal szerződnek. Le van írva a feltételekben, sőt az önrész is.
2018. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!