Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » 100k alatt milyen jó bridge...

100k alatt milyen jó bridge fényképezőgépet tudtok ajánlani egy kezdőnek? (Amivel mondjuk van tapasztalatotok is. )

Figyelt kérdés

2019. ápr. 15. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
alap kérdés: miért pont bridge?
2019. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert egy fotós elmondása szerint nem éri meg egy dslr egy kezdőnek.(A milcek meg nem jönnek be).
2019. ápr. 15. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így elég nagy hülyeség. Ha érdekel a fotózás, a brigde gépet egy délután alatt kinövöd. Tanulni teljesen jó egy használt DSLR, vagy milc és még olcsóbb is. DSLR gépnél csak az exposzám a fontos, hogy ne fizess egy vagyont valami széthajtott szarért.
2019. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én az Olympus fényképezőgépeket kifejezetten ajánlom. Nagyon jó ár-érték arányt képviselnek. Nekem jelenleg egy Olympus E-pl6 fényképezőgépem van és teljesen meg vagyok vele elégedve.
2019. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!