Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik gépet ajánlanátok egy...

Melyik gépet ajánlanátok egy olyan embernek, aki ki szeretné próbálni a fotózást hobbi szinten?

Figyelt kérdés
Canon és Nikon között vacillálok. Canontól az eos 1200d-t és ennek utódját, az 1300d-t néztem, Nikontól a d3200 és d3300 modelleket. Belépő szintű gépet szeretnék, természeti témák fotózására, állatok, növények, talán portrék, a manuális kezelést még tanulnom kell.

2019. máj. 8. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt nem fogsz rá választ kapni. Menj be egy szaküzletbe és próbálgasd mindkét gépet, melyik kényelmesebb a kezednek. Alapvetően olyan nagyon nagy különbség a két gyártó között nincs. Ami meg van az szubjektív erősen. Nekem Nikonjaum vannak, az egyik havernak Canon nayg eltérés nincs a képek között ha ugyanott fotózunk. Én a Nikont jobban megszoktam, de néha-néha fotózok a hasver Canonjával is. Akkor kérek segítséget, hogy mit hol találok.
2019. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jól írja első. azonos kategóriában nincsenek őrült nagy különbségek. azt válaszd, amelyik jobban kézre all, kényelmesebb, jobban tetszik, vagy olcsóbb. ha vannak közeli barátaid, akik komolyabban foglalkoznak fotózással, akkor érdemes lehet ugyanazt a markát és modellt választani, így könnyebben kapsz tőlük segítséget, meg akár eszközöket is kölcsönbe, mint akkor ha még az akksi is totál más a gépetekben.
2019. máj. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!