Milyen kamera a sony a5000?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akinek van, vagy aki használt már sony a5000 kamerát mi a tapasztalata/véleménye vele kapcsoltban?

Inkább fényképezés céljából használnám, a videózás annyira nekem nem fontos, csak az, hogy a kép szép éles legyen.

köszönöm előre is a válaszokat!:)


2019. júl. 13. 00:48
 1/3 4p0r4 válasza:
nem éri meg nekem is van jobban jársz egy nikon kamerával
2019. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, amíg ott tartasz, hogy "a kép szép éles legyen" addig teljesen jó lesz neked bármi.

Még egy mobillal is lehet "szép éles" képet csinálni ha olyanok a körülmények, és egy többmilliós készülékkel is lehet "csúnya életlen" pixelhalmazt generálni ha nem tudod kezelni.

Az általad említett géppel - ahogy minden, cserélhető objektíves géppel - lehet (hangsúlyozom, LEHET) "szép éles" képet készíteni. Ha tudod kezelni.

2019. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az első milcem egy sony a5000-es volt, az előtte levő kompakthoz képest nagyon jó volt, csak megadta magát a vakuja, igy beújtottam egy sony a6000-re. Az obik miatt maradtam a sonynál. Véleményt nem igen szeretek írni, mert ami nekem jó, vagy elfogadható, az másnak lehet, hogy meg sem közelíti az igényeit. Én mindent összevetve elégedett voltam az a5000-rel. Első milcnek, belépni a cserélhető objektíves gépek világába, gyakorolgatni szerintem nem rossz.
2019. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!