Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen gps-t vegyek 50. 000...

Milyen gps-t vegyek 50. 000 FT ért?

Figyelt kérdés

Hali !


Milyen offline gps-t ajánlanátok 50.000 FT értékben ?

Amit lehet egyszerűen frissíteni, Garmin mint márka eddig bevált, de ha van más márka ami jó azt se vetném meg. Európa térkép valamint persze Magyarország a fő szempont, és egy Lakóautóban lenne használva.



2019. nov. 18. 18:13
 1/1 toncsi64 válasza:
Szerintem a Garmin jó, főleg ha már ismered is. Én leginkább azért szeretem mert van PC-s tervező programja is ahol "nagyban" könnyebben megtervezhetem előre az útvonalaim. Ha takarékos akarsz lenni akkor WiFi-s környezetben szükség szerint letöltheted a telefonodra a Google területi aktuális térképeit - akár naponta frissítve - is offline használatra. Szerintem - bár talán nem ez a legegyszerűbb - mindenképpen ezek a legfrissebbek.
2019. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!