Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hogyan tudom a "Here WeGo"...

Sirály83 kérdése:

Hogyan tudom a "Here WeGo" navigációs alkalmazásban kiválasztani a három útvonal közül a számomra megfelelőt?

Figyelt kérdés
Amikor beírom az alkalmazás keresőjébe az úticélt, akkor három úticélt mutat, és abból egyet kijelöl, hogy azon az útvonalon célszerű haladni. De amit halványan mutat azt akkor sem tudom kiválasztani, ha az ujjammal rábökök. Hogyan választhatom ki?

2020. aug. 4. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen használtam már, de emlékeim szerint, a térkép alján, ahol kiírja az út adatait, ott tudsz jobbra-balra húzva választani
2020. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nekem először kilistázza egymás alatt a lehetőséget (szövegesen).

Bármelyiket választhatom, utána a térképen megjelenik és valóban csak egy aktív.

Ezután a vissza gombbal tudok ismét visszalépni a szöveges listához és másikat választani.

Ezt akárhányszor el lehet játszani, oda-vissza.

2020. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

1:

Most látom, a Start gomb feletti fehér mezőt is lehet tologatni jobbra, balra, felfelé is.

2020. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-s válaszoló köszönöm, sikerült.

-Hogyan tudok útvonalat hozzáadni vagy írni, ha nem azon az útvonalon akarok menni, amerre a navigáció jónak gondolja?

2020. aug. 4. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!