Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » A Randonauticához kell wifi/mo...

A Randonauticához kell wifi/mobilnet?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömmel ki akarjuk próbálni hogy egy kicsit a természetbe legyünk mondjuk egy szép mezőn. Csak nem tudom kell-e hozzá wifi vagy mobilnet mert ha igen én hiába töltöm le nem tudunk vele játszani mert nincs mobilnetem. Az meg hogy otthon megnézzük hova kell menni az elég rossz. Ha valaki játszott már vele vagy tudja le írná mert azt nagyon megköszönném mert ismerni szeretnénk azt a világot amibe élünk mert tök izgalmas lehet.

#Randonautica #Wifi/mobilnet
2020. aug. 18. 17:49
 1/2 anonim válasza:
Igen, kell hozzá net, sajnos. :(
2020. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok értelmét nem látom, hogy random koordinátákra elmész. Az esetek többségében semmi érdekeset nem fogsz találni.

Akkor már inkább a geocachinget próbáld ki. Ha offline térkép alkalmazást használsz, akkor net sem fog kelleni. Általában eleve érdekesebb helyekre rejtik a geoládákat.

Itt megnézheted, hogy hol vannak ládák:

[link]

2020. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!