Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen navit ajánlanátok erre...

Scream85 kérdése:

Milyen navit ajánlanátok erre a célra? (Lent)

Figyelt kérdés

Olcsóbb de megbízható működésű, jó ár-érték arányú navit szeretnék, ami internet nélkül használható. Lehetőleg térképpel, azt ne külön kelljen még megvenni hozzá.

Néhány kisebb külföldi útra kellene(mint Szabadka, horvát tengerpart) szóval nem kell hogy mindenféle extrát tudjon, csak vigyen a célállomásra :D

Tudom használhatnám a Waze-t stb, de sokan jártak már pórul hogy a határt átlépve átállt a telefon az ottani hálózatra és súlyos számlát generált ezzel az illetőnek.


Szóval milyet ajánlanátok? Ti mit használtok?


2021. febr. 27. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Google Maps-hez lehet letölteni offline térképet, ingyen.
2021. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Amit az 1.
2021. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

A roamingot eltörte a Római Birodalom, nem?


2. A Google maps a legjobb erre a célra...

2021. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Google maps az utóbbi 10 év egyik legnagyobb találmánya. Egyszer kipróbálod, soha nem akarsz mással szenvedni, hidd el. Nagyon egyszerü, átlátható, naprakész. Sőt, még offline is lehet használni, ha letöltesz térkép részleteket, olyanoknak, akik 2021ben nem használnak mobilnetet.

Másik life hack, amit még 2017 előtt csináltam, hogy otthon beállítottam a célt, elindítottam a google mapset wifiről, és ha nem tértem le az útvonalról, végig tökéletesen mutatta az utat, 1200 kilóméteren, net nélkül.

2021. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lelehet telefonra is offline tölteni, de jobb ha veszel egy gps-t, amit függetlenül tudsz használni.

A telefont meg úgyis külön lehet és kell is használni.

2021. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!