Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Vettem egy apple watch series...

Vettem egy apple watch series 3 at és ez lenne a gond?

Figyelt kérdés

Hello!

Olyan kérdésem lenne van egy apple watch s3 am és gond van vele hogy megvettem de már benne volt egy meglevő apple iD ami egyáltalán nem az enyém és nem tudom kitörölni hiába csináltam gyári beállitást stb 3x is le csatlakoztam vissza parositottam valamiért mindig benne van és sajatomba addig esélytelen igy belépnem

Esetleg van valami tanács valami resetre ami eltűntetné?😟

Doboz papírokkal vettem természetesen,


Ilyenkor van valami módja hogy ki lehessen dobni belőle az Apple id-et? bármi tanács vagy program gépen keresztül ?vagy esetleg pesten icentre foglalkozna ilyennel? Van róla papír elvileg akitől vettem számla szerűség de ez előtt akitől lett ő hagyta bent valószinűleg de a tulaj nem érte sehogyan eddig ugye akitől én meg vettem az órát. És most folyamatban van de ha rosszabb esetben nem lenne meg az azonositója

Segitségemre tudnak lenni ? Ha be vinném mindennel együtt + elkérném azt a papírt másolatot róla ?


Köszönöm a választ,

Kellemes napot!



2021. márc. 12. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

"benne volt egy meglevő apple iD ami egyáltalán nem az enyém és nem tudom kitörölni"


Az előző tulajnak kellett volna megcsinálnia.

És nem is tudja más megcsinálni!

Az előző tulajnak le kell csatlakoztatnia az iPhonejáról a Watchot.

2021. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a hivatalos infó:

[link]

mégegyszer: csak az előző tulaj tudja megoldani

2021. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!