Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olyan problémám lenne hogy...

LastPicture kérdése:

Olyan problémám lenne hogy vettem egy új rádiót az autómba! A gond az hogyha nem jár az autó motorja akkor a rádió szuperül megy, viszont ha beinditom az autót akkor a rádió folyamatosan ki-be kapcsol, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az autó Opel Astra f 1998.0815

A rádió pedig egy 1dines 4,1 hüvelykes érintő kijelzős tolatókamerás rádió



2021. febr. 7. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd a vezetékelést.

Gyanítom elkötöttél valamit.

[link]

2021. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gyári csatlakozó van rajta, amihez nem nyúltam hozzá.
2021. febr. 7. 19:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Gyújtás nélkül is működik? Illetve nem akkor csinálja mikor felkapcsolod a világítást?
2021. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha ráadom a gyujtast és leveszem vissza akkor működik, de amúgy ha kinyitom az autót es nem csinálok semmit csak be akarnam kapcsolni akkor nem megy! Mindegy mit csinálok ha jár az autó motorja akkor a rádió ki be kapcsol folyamatosan.
2021. febr. 8. 04:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Eleve csak gyújtáson szabadna működnie! Két pozitívot kap a kocsitól, egy direktet ami a rádió memóriáját tartja életben, és egy kapcsoltat amit a gyújtás ráadásával kap, és hiába a gyári csati, van mikor ezt a kettőt meg kell cserélni. Ha jól emlékszem akkor ez piros és egy sárga vezeték. Illetve volt olyan is, hogy el kellett vágnom a rádióra menő világítás vezetékét, mert mikor felkapcsoltam, akkor elkezdett annak kijelzője villogni. Mivel csak gyárihoz kellett, így cseréltnél szükségtelen volt.
2021. febr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szóval ha jól értem akkor az állandó feszültségű, es a kapcsolt feszültségű áram ellátó vezetéket cseréljem meg?
2021. febr. 8. 18:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Amennyiben gyújtás nélkül is működik, akkor igen.
2021. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak akkor működik gyújtás után ha először ráadom a gyujtást és utána pedig leveszem. De ha leveszem a gyújtást akor a rádió bekapcsolva marad.
2021. febr. 8. 18:39
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja és most megpróbáltam ezt a fordítós dolgot, de így sem jó. Sőt most azt is észrevettem hogyha jár az autó motorja és felkapcsolom a lámpát és lekapcsolom a rádió ki és be kapcsol!
2021. febr. 8. 19:43
 10/14 anonim ***** válasza:

Hívjál fel valami autohifiset aki árul csatlakozókat, ott valami régi-új máshogy van bekötve dolog lesz.

Nézegettem őket, de nem igazodok el köztük.

2021. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!