Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Telefonos GPS alkalmazások...

Telefonos GPS alkalmazások mekkora adatforgalmat csinálnak?

Figyelt kérdés

Ilyenek, mint pl. Google maps, here we go, sygic stb.

Mondjuk egy Budapest-Balaton távolságú út alatt? Ha mondjuk van 1GB netem, az elég erre az útra?



2021. szept. 14. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon letöltöd a térképet, akkor semmilyen adatforgalom nem kell.
2021. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Offline-ban kb. másfél, két gigát foglal teljes Magyarország térképe átfedésekkel (mert csak három részben tölthető le). Ez alapján azt mondom, hogy bőven elégnek kell lennie 1GB adatforgalomnak bárhová is mész.
2021. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Le kell tölteni az offline térképet, és minimálisra csökken az adatforgalom menet közben.
2021. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Magát a térképet le szoktam tölteni, akkorára nagyítom az ablakot, amekkorára csak lehet, majd letöltés.

Google maps offline módban nekem nem akart rendesen működni; se hangutasítások, se sávaszisztens.

2021. szept. 15. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinál ilyet, ha otthon megtervezed az útvonalat, de nem az egész térképet töltöd le, csak a tervezett útvonalat, majd eltérsz tőle.
2021. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem semekkorát. kikapcsolom a mobilnetet.
2021. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!