Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Vettem egy Audi 6 (c6) 2011-et...

Vettem egy Audi 6 (c6) 2011-et, átnéztem mindent rendben találtam, de a navigáció cd-t nem néztem meg, hogy a helyén van e, és nem volt. Tehát nincs meg, hogy vagy hol tudok venni eredeti navi cd-t ami az én autómhoz való?

Figyelt kérdés
Tudnátok erről egy kis felvilágositást irni, aki jártas az ilyesmiben. Szeretném, ha menne a navigáció, nagy szükségem van rá. Próbáltam internetről leszedni micro sd kártyára navi-t, de nem indult el hiába beraktam a kocsiba stb. nem telepitette fel a programot (vagy valami ilyesmi). Nem akarok emiatt szervizbe menni, ha csak annyiból áll, hogy beteszek egy cd-t és elindul. Ja meg annyit akarok még kérdezni, hogy a cd-nek mindig benne kell lenni az olvasóban, vagy csak felteszi a programot és utána müködik magától? Ha igen akkor esetleg elkérném valakitől annyira, hogy felrakjam.

2021. szept. 23. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Helló, egyrészt felesleges, mert elavult térképek ezek már, hiába veszel friss CD-t, nem lesz aktualizálva. Amúgy meg neten, pl ebay, aliexpres, ilyen oldalakon nézelődj, biztos találsz. Ezekben 6os CD tár van, és igen, mindig benne kell legyen a CD.
2021. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
2019-es a legújabb navi DVD, van egy Kelet-Európa és egy Nyugat-Európa. Elvileg le lehet tölteni torrentről, nekem ezt mondta egy ismerős, akitől kaptam a DVD-t. A DVD-nek mindig a lejátszóban kell lennie, csak úgy működik. A DVD lejátszó pedig a csomagtartóban van bal oldalon, nem keverendő össze a kesztyűtartóban lévő 6-os CD tárral, a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2021. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aha értem, nekem igazából nem 6os a lejátszó csak 1es, egy darab cd megyen bele és micro sd-ből 2db, hátul nem néztem. Én is szedtem le ncore-ról, de valamiért nem tudtam telepiteni, elinditani a cuccot. Jobban járnék ha telefonon használnám a gps-t vagy inkább vennék külön. Szerintetek? Köszi az infót amúgy.
2021. szept. 24. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy telefonon kell navigálni a mai világban mikor a waze és google maps azt is tudja, ha 2 autó erősebben fékez.
2021. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

A csomagtartóban van bal oldalon hátul, kb így néz ki. A képen alulról a második a DVD olvasó.

[link]


Nem kell semmit se telepíteni, kiírod DVD-re, beteszed hátul az olvasóba és menni fog.

2021. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

4-esre reagálva, semmi gond nincs a gyári navigációval. Nyilván egy közel 20 éves offline navigációs rendszertől ne várd el azt a tudást, amit egy naprakész online navigáció tud.


Ha a felhasználói interfésszel meg tudsz barátkozni, akkor egy nagyon pontos és jól használható navigációt kapsz. Sokfelé jártam Európában (Franciaország, Németország, Olaszország, Horvátország, Bosznia) és sehol nem volt vele gondom, egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor vitt be a málnásba. Google maps többször szívatott már meg.


Bátran próbáld ki, aztán meglátod, hogy tetszik-e vagy sem.

2021. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!